top of page

HAKKIMIZDA

2015 yılının Aralık ayının son günlerinde YouTube'da Biyoloji videoları yayınlamaya başladık. Her şeye sıfırdan başladığımız için herhangi bir kitleye sahip değildik ve sürekli düzensiz olarak Biyoloji videolarını kanalımıza eklemeye başladık.

2016 yılının Ağustos ayından itibaren yayınlamaya başladığımız Adım Adım YKS (eski adı YGS - LYS) serisi ile planlı ve düzenli videolar yükleyerek geniş kitlelere ulaşmaya başladık.

2018 yılının ara tatilinde BİYOKAMP serisini hazırlayarak özet niteliğindeki kamp videolarını tamamladık.

2018 - 2019 döneminde de müfredat değişikliğinden sonra güncel konu anlatım videolarını tamamladık.

2020 itibari ile özel ders olarak hazırladığımız içerikler ile olumlu tepkiler aldık. Özel ders serimiz ile öğrenciler evlerinde kullandıkları cihazlar ile özel ders tadındaki eğitimlere ücretsiz ulaşabildiler.

2021 yılında başladığımız yeni konu anlatımı, haftalık, aylık soru çözüm videoları ve deneme sınavları serilerimiz ile öğrencilere faydalı olmayı amaçlıyoruz.

Video ders içeriklerimiz sürekli olarak güncellenmekte ve kullanıcılara en iyi deneyimi sunmak amacı ile geliştirilmektedir.
PDF destekli konu anlatımı ve soru çözümleri ile kullanıcıların videoları sorunsuz ve en kolay şekilde takip etmelerini amaçlıyoruz.

Selin Hoca bir eğitim markasıdır.

Selin Hoca Marka Tescil
bottom of page