Rehberlik - Özge Hoca

Bugün Özge Hoca ile sizlerden gelen birkaç soruya yanıt vermeye çalıştık. Sınava çalışmak için geç mi kaldım, ne zaman ders çalışmaya başlamalıyım gibi soruların cevaplarını bu videoda bulacaksınız.

Bu videoda Özge Hoca ile Ders Çalışma Teknikleri, yöntemleri, Uyku Düzeni, Doğru nefes alıp verme gibi konulardan konuştuk. Umarım sizlere faydalı olur.

Bu video ile daha önce instagram hesabım üzerinden sizlere sorduğumuz ve sizlerden gelen istekler doğrultusunda en çok istenen konu hakkında Özge Hoca ile birlikte bir rehberlik videosu çektik. Daha sonraki videolarda ne tür konularda rehberlik videoları görmek istediğinizi yorumlara yazmayı unutmayın.

 

İlk kez kamera karşısına geçip bu şekilde bir konuşma yaptık. Hatalarımızı mazur görün. İlk videonun günahı olmazmış :) İyi seyirler.

 

Özge Hoca'yı Instagram'dan takip etmek için: https://www.instagram.com/ozgenin_penceresi

Bu videoda Özge Hoca ile birlikte;

- Dikkat dağınıklığı nasıl önlenir?

- Odaklanma teknikleri nelerdir?

- Dikkatimizi toplayabilmek için neler yapabiliriz? konularını konuştuk. Umarım size faydalı olur.

Bu videoda Özge Hoca ile Zaman Yönetimi ve Zaman Yönetimi Teknikleri ile ilgili konuştuk ve sizlere bilgi vermeye çalıştık. Bu videoda Getting Things Done (GDT)Tekniği, Eisenhower Mantığı Tekniği ve Pomodoro Tekniği'nden bahsettik. Umarım sizlere faydalı olur.

Bu videoda Özge Hoca ile birlikte Uyku düzeni nasıl olmalı, uyku düzenini sağlamak için neler yapmalıyız ve uykumuzu nasıl yönetmeliyiz konuştuk. Umarım sizlere faydalı olur.

Untitled-1.jpg